עומרי חצור

קוראים לי עומרי חצור ואני גולש על כל מה שרק אפשר. אבא שלי לימד אותי לגלוש על גלשן רוח ומשם המשכתי לכל מיני תחומים אחרים עד שהגעתי ל"בורד" שמאפשר לי לגלוש ולחוות את הרגע. אני אוהב לדבר את האמת שלי, לא משנה כמה הזויה או קשה לתפיסה היא תהיה מתוך ההבנה שבכדי להבין את המציאות ואת המחשבות שלי טוב יותר אני צריך לחדד אותן ולייצרה אינטראקציה עם הסביבה שבה אני חי.

האינטרנט פתח לי את העיניים ועזר לי לפתוח גם עיניים אחרות בכל כך הרבה נושאים שחשובים לי, הבוער מבניהם - התחום הסביבתי.

בעזרת הרשת אני מצליח לעלות את המודעות ולאחד אנשים סביב הבעיות הסביבתיות שלנו בים התיכון, שהוא הבית השני שלי. האינטרנט נתן לי את האפשרות לראות בעיניים את כל מה שאני לא יכול לראות בזמן אמת.

A post shared by בזק | Bezeq (@bezeq_ig) on

למרות שסרטון שרץ ברשת על ביוב שנשפך לים לא יכול להעביר את תחושת הריח, אבל הוא כן מעביר את המסר ובסופו של דבר זה מה שקובע. המסרים שעוברים בינינו קובעים את הצורה שבה אנחנו מפענחים ומבינים את המציאות סביבנו ובמובן הזה אני כבר לא חייב להיות במקום מסוים כדי להבין את מה שקרה בו. האינטרנט מאפשר לנו להיות במספר מקומות כמעט בו זמנית מבלי לצאת מגבולות ה- Wi-Fi.

אך עם זאת, עם כח גדול מגיעה אחריות גדולה ועכשיו, יותר מתמיד, צריך לבחור את מקורות המידע שלנו בצורה מאוד בררנית. אל תקשיבו לכל מה שאומרים לכם, לכו ותראו בעצמכם. זה מה שהפך אותי למי שאני היום, ועל זה אני גאה להגיד תודה לאלוהי האינטרנט.

האינטרנט נתן לי את האפשרות לראות בעיניים את כל מה שאני לא יכול לראות בזמן